Álláslehetőségek

Tisztelt Kollégák!

A Medikids Gyermekgyógyászati Központ keres a szakterületekben dolgozó munkatársakat. Igényesen kialakított gyermekrendelőinknek és széles szakmai palettánknak köszönhetően népszerűek rendeléseink, ezért vált szükségessé a bővítés. Kiterjedt marketing munkánknak, szakmai alázatunknak, innovatív és kreatív, modern felfogásunknak és minőségbiztosításunknak köszönhetően dinamikusan fejlődik központunk.

Érdemes csatlakozni hozzánk.

Takarítói állás

Részmunkaidős fül-orr-gégészeti asszisztens

Call-center munkatárs

medikids székház

A Medikids, Budapest Első Magán Gyermekgyógyászati Központja részmunkaidős asszisztenst keres fül-orr-gégész orvosai mellé. Gyermek és felnőtt fül-orr-gégészeti szakrendelőnkben jelenleg 3 orvos folytat magánrendelést (a hét 4 napján, 16 és 19/20 óra között), új asszisztensünk az ő munkájukat fogja segíteni.

Adott:

  • egy könnyen megközelíthető, színes, pörgős hely,
  • jófej, fiatalos, dinamikus asszisztens- és recepciós csapat,
  • jól működő fül-orr-gégészeti szakrendelések, profi és barátságos fül-orr-gégész orvosok,
  • sok aranyos gyermek és szülő látogató.
Ideális jelöltünk
  • szakirányú egészségügyi végzettséggel és tapasztalattal rendelkezik (fül-orr-gégészeti asszisztens és/vagy csecsemő és gyermek szakápoló)
  • érvényes működési igazolványa (EEKH kártya), illetve Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagsága van,
  • pontos, megbízható, egyaránt jó csapatmunkában és egyéni munkavégzésben.
Előnyt jelent
  • a magán (gyermek)egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • az angol nyelvtudás,
  • audiológus és/vagy hallásakusztikus képzettség.

Ha szívesen dolgozna velünk, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az allas@medikids.hu címre 2018. szeptember 15-ig. Várjunk!

vidám

Takarítót keresünk

A Medikids Gyermekgyógyászati Központ és a Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központ teljes munkaidős takarítót keres.

Legyél a jobb kezünk abban, hogy mindig csillogó-villogó tisztaság legyen  rendelőinkben. Napi nyolc órában, kora reggel/délelőtt vagy este/késő este (választható) lenne szükségünk a munkádra. Pontos, megbízható kollégánkat keressük, cserébe stabil és korrekt keresetet nyújtunk.

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes jelentkezésed az allas@medikids.hu címre 2018. március 20-ig. Várunk!

call center munka

Call Center munkatársat keresünk – diákmunka/részmunkaidő

Részmunkaidős, főként délutáni-esti és szombati munkaidőben, egyetem mellett is végezhető munkára keresünk orvostanhallgatókat, szülésznő és gyermek szakápoló hallgatókat. Munka közben

  • beletanulhatsz, beleláthatsz a privát betegellátásba,
  • érdekes esetekkel találkozhatsz,
  • szakmai kapcsolatokat építhetsz ki, és közben
  • pénzt kereshetsz szaktudásoddal még diploma előtt (többet, mint egy gyorsétteremben :).

Légy tehát tagja pörgős csapatunknak a Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központban és a Medikids Gyermekgyógyászati Központban, barátságos munkahelyi légkörben, minden irányból könnyen megközelíthető helyen.

Főbb feladatok: időpontfoglalás orvosi vizsgálatokra, telefonos tájékoztatás, adminisztráció elvégzése, leletkezelés.

Szakmai elvárások:

  • egészségügyi oktatásban való részvétel / végzettség,
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • havonta minimum 20 órányi munkaidő vállalás egész év során.

Előnyt jelent: hasonló munkakörben, magán-egészségügyben szerzett tapasztalat.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésed, fényképes önéletrajzod küldd az allas@genium-med.hu e-mail címre, 2017. november 15-ig. Várunk!